KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14222022
nr 1422 2022
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Stockholmsmotiv. Signerad. Bildmått: ca 19x19 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:02:28
20/9 20:38:08
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas